Agencja pracy dla Ukraińców

Agencja pracy dla Ukraińców

Agencja pracy dla Ukraińców: jesteśmy licencjonowaną agencją pracy i współpracujemy tylko z rzetelnymi i sprawdzonymi pracodawcami, którzy chcą właściwie docenić pracę cudzoziemców. Współpraca z klientami odbywa się na podstawie wcześniej przygotowanych umów i przygotowujemy wszystkie dokumenty pracownicze.

Jeśli jesteś dobrym specjalistą, możesz liczyć na ulubioną pracę i dalszy rozwój zawodowy. Gwarantujemy wsparcie informacyjne podczas pobytu w Polsce. Jeśli nie masz doświadczenia, nasi eksperci na pewno dobiorą odpowiednią ofertę, wszystkie wakaty są dobierane indywidualnie dla Ciebie zgodnie z wymaganiami klienta.

Usługi pośrednictwa pracy dla Ukraińców

W ramach usług naszej agencji zatrudnienia dla Ukraińców otrzymasz kompleksowe wsparcie informacyjne, a także:

 • Właściwy dobór oferty pracy, poznanie jej cech, informowanie o statusie pracodawcy na polskim rynku pracy.
 • Wywiad z pracodawcą.
 • Rzetelne informacje o warunkach pracy i życia: zakres obowiązków zawodowych, rzeczywiste zarobki, godziny pracy, wymagania dotyczące pracy w nocy, koszty zakwaterowania i wyżywienia.
 • Pomoc w zebraniu kompletu dokumentów wymaganych do uzyskania wiz, pozwoleń na pracę i możliwości zatrudnienia.
 • Pomoc w podpisaniu umów o pracę z polskimi pracodawcami i weryfikacji ich autentyczności.
 • Pomoc w uzyskaniu stałego pobytu w Polsce.
 • Aktywne i bezproblemowe wsparcie ukraińskich uchodźców, którzy chcą pracować w Polsce.

Praca w Polsce, kilka informacji o agencji zatrudnienia dla Ukraińców

Dlaczego warto wybrać pracę w Polsce?

 1. Prosty proces rekrutacji. W przeciwieństwie do większości innych krajów polskie firmy interesują się pracownikami z Ukrainy. Ciągły odpływ siły roboczej do Europy Zachodniej doprowadził do niedoborów siły roboczej, które należy stale uzupełniać.
 2. W przypadku Ukraińców procedura uzyskania polskiej wizy pracowniczej jest prosta: nie są wymagane żadne umiejętności językowe, wiedza specjalistyczna ani doświadczenie zawodowe. Dzięki temu Ukraińcy mogą szybciej znaleźć pracę.

Nasza ukraińska agencja pracy potwierdza, że ​​dla większości Ukraińców Polska jest wyborem, ponieważ jesteśmy jednym z najbardziej otwartych krajów w kraju dla pracowników. Z kolei inne kraje europejskie są zainteresowane określonymi wąskimi kategoriami specjalistów. Na przykład tylko specjaliści IT mogą pracować w Wielkiej Brytanii po przejściu złożonego procesu zatrudnienia, potwierdzeniu ich specjalizacji i uzyskaniu wizy pracowniczej. Zawsze możesz znaleźć pracę tymczasową i stałą w Polsce. Oferty pracy są otwarte dla kobiet, studentów, par i pracowników sezonowych. Minimalny okres umowy wynosi zwykle trzy miesiące lub dłużej.

Czytaj więcej:

Jeśli potrzebujesz stabilnej i formalnej pracy w Polsce, skontaktuj się z nami, nie pożałujesz tej decyzji! Zakończymy pracę tak szybko, jak to możliwe i rozważymy Twoje uwagi. Powierz swoje poszukiwania legalnej pracy w Polsce profesjonalistom! Droga do sukcesu zaczyna się od umiejętności podejmowania właściwych decyzji, pamiętaj o tym. Nie trać cennego czasu i skontaktuj się z naszą ukraińską agencją pracy po wykwalifikowaną pomoc, na pewno znajdziemy wakat, którego szukasz! Zapewniamy wysoki poziom usług, ponieważ zaspokojenie potrzeb naszych klientów jest dla nas ważne.

Agencje pracy dla Ukraińców oferują dobre warunki zatrudnienia

Agencja pracy dla Ukraińców
Agencja pracy dla Ukraińców

Dla wielu Ukraińców Polska jest trampoliną do rozpoczęcia nowego życia, szansą na zarobienie więcej, zdobycie nowych doświadczeń i nauczenie się nowych rzeczy od europejskich kolegów. Ale jeśli jedni wyjeżdżają za granicę za krótkoterminowe dochody sezonowe, inni szukają programów długoterminowych z możliwością formalnej pracy i legalnego stałego pobytu w Polsce. W obu przypadkach duże szanse mają Ukraińcy.

Ukraińcy potrzebujący pracy wybierają różne miasta w naszym kraju z kilku powodów, w tym bliskości geograficznej. Dla wielu osób ważne jest również podobieństwo językowe, co znacznie ułatwia komunikację. Ale co najważniejsze, Polska jest krajem o rozwiniętej gospodarce i dużym rynku pracy, co znacznie zwiększa szanse na szybkie znalezienie dobrze płatnej pracy. Ponadto polskie prawo daje cudzoziemcom możliwość legalizacji i uzyskania pełnego ubezpieczenia społecznego, w tym ubezpieczenia zdrowotnego.

Jak znaleźć pracę za granicą – agencje pracy dla Ukraińców?

Do poszukiwania wolnych miejsc pracy za granicą można wykorzystać różne metody. Na przykład wielu Ukraińców szuka pracy w Polsce, przeszukując internet w poszukiwaniu pracy w dużych miastach. Niektórzy mieszkańcy Ukrainy są zadowoleni z krótkoterminowych sezonowych dochodów bez formalnego zatrudnienia, ich bezpośredni pracodawcy czekają na nich tylko na lato, często szukając wakatów z polecenia znajomych. Ostatnio coraz więcej osób odwiedza profesjonalne strony internetowe i zgłasza się do naszej ukraińskiej agencji zatrudnienia, aby znaleźć legalną pracę w Polsce.

Istnieje wiele korzyści ze współpracy z ukraińskimi agencjami zatrudnienia, takich jak:

   • Szeroki zakres aktualnych ofert pracy.
   • Formalna praca kontraktowa.
   • Zdobądź miejsce zamieszkania.

Nasi klienci mogą mieć zaufanie do legalności i bezpieczeństwa współpracy z nami. Oferujemy tylko zweryfikowane wakaty, w tym sezonowe stanowiska w niepełnym wymiarze godzin.

Zwracamy również uwagę, że nie współpracujemy z pośrednikami. To dodatkowa gwarancja bezpieczeństwa dla naszych klientów. W naszej agencji pracy dla Ukraińców możesz również znaleźć pomoc wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomogą przygotować dokumenty i odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące niuansów zatrudnienia. Skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy! Posiadamy duże doświadczenie w procesie rekrutacji.

Previous Article
Next Article