Warszawska Pomoc Drogowa

Warszawska Pomoc Drogowa

Awarie na drodze nie są rzadkością, na przykład, gdy trzeba uruchomić silnik lub wymienić baterie, świece w nagłych wypadkach. Samodzielna jazda na niewiele się zda, więc najlepiej zadzwonić po lawetę z Warszawska Pomoc Drogowa. Być może prędzej czy później każdy kierowca stanie w obliczu sytuacji, w której silnik zgaśnie w najbardziej nieodpowiednim momencie. Mróz może być spowodowany zamarzaniem paliwa, a latem np. niskim poziomem paliwa w zbiorniku lub rozładowanym akumulatorem.

Pomoc drogowa w Warszawie umożliwia awaryjny rozruch samochodów

Warszawska Pomoc Drogowa
Warszawska Pomoc Drogowa

W tej nieoczekiwanej sytuacji musisz zachować spokój. Jednym ze sposobów na uruchomienie silnika, który nie wymaga wysokich kosztów, jest uruchomienie akumulatora z innego pojazdu. Ale kilku innych kierowców zatrzymało się, aby pomóc. Najszybszą i najskuteczniejszą metodą wsparcia jest kontakt z Pomocą Drogową w Warszawie. Ekspert przyjedzie na postój po profesjonalną usługę rozruchu silnika. Samodzielne wykonywanie różnych czynności może w końcu doprowadzić do uszkodzenia sprzętu elektrycznego zarówno dostawcy energii elektrycznej, jak i samochodu odbiorcy energii elektrycznej.

Powodów, dla których Twój samochód nie chce się uruchomić, może być wiele, od wadliwego alternatora po niewyłączone światła (co całkowicie rozładowuje akumulator). W rezultacie kierowcy szukają pomocy u innych kierowców lub proszą ochotników o pchanie samochodu. Obie opcje są czasochłonne i trudne. Usługi pomocy drogowej pomogą Ci uzyskać pomoc drogową i szybko rozwiązać problemy.

Jak naładować akumulator samochodowy?

Uruchomienie samochodu z rozładowanym akumulatorem wymaga dodatkowej mocy. Przed uruchomieniem silnika mechanik z naszej agencji pomocy drogowej w Warszawie sprawdza multimetrem i testerem poziom naładowania akumulatora oraz czyści styki w przypadku silnego utlenienia. Po ustaleniu przyczyny awarii akumulatora dostarcza do zacisków napięcie potrzebne do uruchomienia silnika z zewnętrznego źródła zasilania. Po uruchomieniu silnika ponownie mierzy napięcie, a jeśli wynik testu jest pozytywny, podaje niezbędne zalecenia dotyczące dalszego użytkowania akumulatora.

Automatyczna skrzynia biegów odblokowana – Pomoc drogowa w Warszawie​​​

Nasza firma świadcząca pomoc drogową w Warszawie może odblokować wyjście automatycznej skrzyni biegów dowolnego samochodu. Nasi mechanicy przyjadą pod wskazany adres i szybko odblokują skrzynkę na miejscu. Takie środki mogą być wymagane w różnych sytuacjach, zwykle w przypadku awarii przekładni, układu elektrycznego lub innego, samochód musi zostać odholowany do najbliższego warsztatu samochodowego, a akumulator jest całkowicie rozładowany. Automatyczna skrzynia biegów wymaga również odblokowania w przypadku awarii selektora, mechanizmu przełącznika, awarii stacyjki. W tych i innych sytuacjach jesteśmy gotowi Ci pomóc! Zwykle po odblokowaniu nasz mechanizm będzie w stanie natychmiastowo wyeliminować awarię, która spowodowała jego zablokowanie. Możesz nie potrzebować dalszego holowania i napraw w warsztacie – zaoszczędzimy Twój czas.

Emergency Car Unlock to kolejna usługa pomocy drogowej w Warszawie

Warszawska Pomoc Drogowa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu we wszystkich obszarach miejskich z otwartymi pojazdami ratowniczymi. Ekspert pomoże uruchomić samochód bez uszkodzenia karoserii, w tym przedniej szyby. Nadają się do wszystkich typów pojazdów: samochodów osobowych, minivanów, SUV-ów, minibusów.

Kiedy wymagana jest usługa?

Problemy z otwieraniem zamków są powszechne. Posiadanie dzieci lub zwierząt w samochodzie, planowanie ważnej podróży i zimno na zewnątrz to tylko niektóre z powodów, dla których należy pilnie odblokować samochód tak szybko, jak to możliwe. W niektórych przypadkach sytuacja jest tak złożona, że ​​nie można jej rozwiązać w odosobnieniu.

Powody wsiadania do samochodu są trudne:

  • Uszkodzenia mechaniczne w wypadku.
  • Alarm samochodowy jest zwarty.
  • Nieprawidłowo działający mechanizm blokujący.
  • Drzwi były zamknięte, ale klucz wciąż był w środku.
  • Awaria klucza chipowego.

Czasami kierowcy po prostu gubią klucze. To zmusiło ich do skontaktowania się z pomocą drogową w Warszawie w celu zlecenia awaryjnego odblokowania zamków samochodu. Nasi mechanicy używają specjalistycznego sprzętu do różnych sposobów otwierania – wybierz klucz lub odczytaj kod. Samodzielne otwieranie zamka nie jest zalecane, ponieważ bez odpowiednich umiejętności i narzędzi mechanizm może ulec trwałemu uszkodzeniu. Spowoduje to dodatkowe koszty w przypadku bardziej złożonych operacji, takich jak wiercenie.

Ile kosztuje przejazd awaryjny?

Zależy to od typu samochodu, marki i roku produkcji. Liczy się rodzaj zamka, warunki pracy, obecność zabezpieczenia antykradzieżowego, charakter awarii, lokalizacja pojazdu. Nasi eksperci otworzą lub wymienią zamki w przystępnych cenach. Nasza firma rozwija działalność odblokowującą na wysokim poziomie. Bogate doświadczenie w rozwiązywaniu tego typu problemów oraz specjalistyczny sprzęt umożliwia naszym pracownikom szybkie i sprawne wykonywanie pracy. Pomożemy Ci otworzyć samochód bez uszkodzeń, abyś mógł szybciej ruszyć w drogę.

Previous Article