Biała lodówka Candy CCTOS504WH. Prosty, niezawodny sprzęt AGD

Biała lodówka Candy CCTOS504WH. Prosty, niezawodny sprzęt AGD

Sprzęt AGD nie musi być skomplikowany, często nie ma potrzeby, by wyposażony był w wiele zbędnych nam funkcji. Jeśli potrzebujemy nieskomplikowanej, niezawodnej lodówki warto wybrać model CCTOS504WH znanej marki Candy. To trwała, dobrze zaprojektowana lodówka, która zmieści się także w bardzo małych pomieszczeniach. Lodówkę Candy CCTOS504WH cechują niewielkie wymiary i klasyczne wzornictwo, w tym uniwersalny, biały kolor. Lodówka ta sprawdzi się najlepiej jako urządzenie podblatowe. Można ją jednak zastosować także jako urządzenie wolnostojące.

Kompaktowy rozmiar lodówki podblatowej

Jeśli potrzebujemy kompaktowej, niedrogiej lodówki podblatowej lub wolnostojącej, model CCTOS504WH jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Uniwersalne rozmiary i neutralna kolorystyka pozwalają też na zamontowanie tej lodówki w dowolnym miejscu. 

Małe rozmiary – satysfakcjonująca pojemność

Mimo swoich niewielkich rozmiarów i ergonomicznej formy, model  CCTOS504WH cechuje w pełni satysfakcjonująca pojemność. Lodówka o pojemności 90 litrów to funkcjonalne przechowywanie żywności dla singla, pary lub dla niewielkiej rodziny. Kompaktowy rozmiar chłodziarki nie musi więc oznaczać niewygody – tym bardziej, że Candy CCTOS504WH wyposażona jest także w mały zamrażalnik.

Wygodny, niewielki zamrażalnik

Model Candy CCTOS504WH występuje w handlu jako lodówka, jest jednak właściwie prostą chłodziarko-zamrażarką. Wyposażona jest także w niewielki zamrażalnik jednokomorowy, który umożliwia zamrażanie niewielkiej ilości pożywienia. Jego pojemność to 13 litrów, jest to więc standardowy zamrażalnik jednokomorowy. Zaletą lodówki Candy CCTOS504WH jest jego nietypowe umieszczenie – zamrażalnik zamontowany jest u góry urządzenia. W przypadku niewielkiej lodówki montowanej pod blatem to ergonomiczne rozwiązanie, które bardzo ułatwia korzystanie z urządzenia.

Łatwość montażu i uniwersalna forma

Biała lodówka Candy CCTOS504WH. Prosty, niezawodny sprzęt AGDLodówka przeznaczona jest do montowania pod blatami kuchennymi. Uniwersalna wysokość sprawia, że zmieści się w każdej kuchni, pod każdym typowym blatem. Montaż ułatwia też niewielka waga lodówki, która waży tylko 29 kilogramów. Wierzch urządzenia wykonany jest jednak estetycznie, dzięki czemu sprawdzi się ono także jako lodówka wolnostojąca. Nie jest to więc tylko lodówka dla singla lub niewielkiej rodziny – model CCTOS504WH to również dobry wybór dodatkowej lodówki w dużym domu. Sprawdzi się ona np. w kuchni letniej, w garażu, spiżarni lub w sypialni. Neutralna, biała kolorystyka sprawia, że lodówkę CCTOS504WH zastosować można w pomieszczeniach o dowolnym wystroju. Będzie więc ona pasować także do eleganckich, nowoczesnych kuchni otwartych, połączonych z salonem. Miejscem, w których sprawdzi się najlepiej są jednak niewielkie kuchnie w kawalerkach i aneksy kuchenne o ograniczonej powierzchni użytkowej. Estetycznie wykonana jest również rączka lodówki, w srebrzystym kolorze, umożliwiająca łatwe otwieranie prawostronne.

Niskie zużycie energii i przyjazność dla środowiska

Ze względu na małe rozmiary lodówki, ilość energii, którą zużywa urządzenie jest bardzo niewielka. Wybór zbyt dużej lodówki “na zapas” jest pozbawiony sensu ekonomicznego. Jeśli wystarcza nam niewielka lodówka i nie mamy potrzeby przechowywania dużych ilości żywności, to właśnie lodówka Candy CCTOS504WH będzie dla nas doskonałym wyborem. Dzięki energooszczędnej lodówce, znacznie obniżymy rachunki za prąd – szczególnie w duże upały, kiedy chłodzenie przyczynia się do znacznych strat energii. Mały pobór energii w lodówce CCTOS504WH związany jest nie tylko z jej małymi rozmiarami, ale także z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Jest to lodówka o klasie energetycznej A++, co jest rzadkością wśród urządzeń chłodzących w niskim przedziale cenowym. Wynika stąd oczywiście również przyjazność lodówki Candy CCTOS504WH dla środowiska naturalnego. To dobra mała lodówka dla każdego, komu zależy na niskich rachunkach za prąd i ekologii.

Nowoczesne rozwiązania i cicha praca

Lodówka Candy CCTOS504WH zaopatrzona jest w automatyczny system rozmrażania. Ta bardzo przydatna funkcja to rzadkość w przypadku lodówek w tym przedziale cenowym. Dzięki automatycznemu systemowi rozmrażania ściany urządzenia są wolne od szronu i lodu, jest więc ono przyjemne w użytkowaniu i łatwe w czyszczeniu. Niestety, lodówka nie jest zaopatrzona w system no frost. Automatyczny system rozmrażania sprawia jednak, że wada ta nie jest zauważalna.

W lodówce zastosowano statyczną technologię chłodzenia (z pojedynczym agregatorem). Umożliwia to oddzielną pracę lodówki i pracę zamrażarki, a więc nie tylko oszczędność energii, ale także wygodne regulowanie temperatury chłodzenia i zamrażania. Inną zaletą lodówki Candy CCTOS504WH jest wyjątkowo cicha praca, którą umożliwia zastosowany w niej pojedynczy akumulator. Poziom hałasu urządzenia nie przekracza 40 decybeli. Oznacza to, że urządzenie pracuje praktycznie bezgłośnie. To kolejny powód, dla którego urządzenie Candy CCTOS504WH jest szczególnie dobrym wyborem jako lodówka do sypialni lub do kuchni otwartych na salon.